Klimatyzacja – montaż i serwi w domach, mieszkaniach i biurach – Trójmiasto i okolice

Oferujemy montaż klimatyzacji na terenie woj. pomorskiego (Gdańsk Gdynia, Sopot i okoliczne miejscowości). Klimatyzacja to rozwiązanie, na które decyduje się coraz większa ilość ludzi. Nie tylko montowana jest ona w biurach, ale także w domach i mieszkaniach. Nasza firma Elar oferuje profesjonalny serwis oraz montaż klimatyzacji. Głównym obszarem naszej działalności jest Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia) i okolice.

Jaką klimatyzację wybrać? Doradzimy!

Pomagamy dobrać odpowiedni system klimatyzacji, montujemy i serwisujemy poszczególne podzespoły. Zapewniamy bezpłatną wycenę prac, wskazówki na każdym etapie, a także szybkie tempo montażu. Nasza ekipa ma wieloletnie dośWybór klimatyzacji nie należy do prostych. Dlatego też służymy w tym zakresie radną, uwzględniając indywidualne warunki zabudowy jak metraż, rozkład pomieszczeń i obecność pozostałych systemów oraz budżet i potrzeby klientów. Najogólniej mówiąc, do wyboru są trzy rodzaje urządzeń. Klimatyzacje działają cicho i wydajnie, niezależenie od wybranego modelu.

KLIMATYZATORY ŚCIENNE to najprostsze i najczęściej wybierane rozwiązanie. Jak wskazuje nazwa, klimatyzator montuje się na ścianie, a jego część zewnętrza umieszczana jest zwykle na balkonie, parapecie zewnętrznym czy specjalnym wsporniku, montowanym na zewnętrznej ścianie budynku. Jeśli nie ma możliwości zamontowania jednostki zewnętrznej poza budynkiem, wówczas montowana jest ona w piwnicy lub na dachu.

KLIMATYZATORY PRZYPODŁOGOWE montuje się w dolnej części pomieszczenia. Urządzenia mają szeroki zasięg. Dzięki nim można szybko ochłodzić lub ogrzać pomieszczenie. Z kolei funkcja trybu nocnego sprawia, że można zaoszczędzić energię elektryczną.

KLIMATYZATORY KASETONOWE są montowane w podwieszanym suficie, dzięki czemu są praktycznie niewidoczne. Ten typ urządzenia jest najczęściej spotykany w pomieszczeniach biurowych, choć może sprawdzić się także w domach i mieszkaniach.

Profesjonalny montaż klimatyzacji

Nasza firma gwarantuje profesjonalny i szybki montaż klimatyzacji, niezależnie od tego, czy jest to dom, mieszkanie czy biuro. Mamy doświadczenie w instalowaniu nowego, jak i starszego sprzętu, gwarantujemy niezawodny montaż jednostki zewnętrznej i wewnętrznej. Każdy nasze klient może liczyć na bezpłatną wycenę oraz określenie, ile potrwa montaż klimatyzacji. Na każdym etapie informujemy o postępie naszej pracy oraz służymy radą. Zapewniamy, że przeprowadzony przez nas montaż klimatyzacji odbędzie się terminowo i bezproblemowo. Nie warto się obawiać, że instalacja sprzętu to proces skomplikowany – wiemy co i jak robić, aby montaż przebiegł sprawnie i z sukcesem.

Montaż klimatyzacji: Gdańsk, Gdynia, Sopot – zadzwoń 692 491 067 lub 606 301 800.

Niezawodny serwis klimatyzacji

Nawet klimatyzacje najlepszych producentów mogą ulec awariom. Nasza firma pomoże wówczas ustalić przyczynę problemu i naprawić ją. W razie konieczności wymiany części, zawsze zastępujemy ją wysokiej jakości zamiennikiem. Nasz serwis klimatyzacji oferuje również okresową wymianę filtra kabinowego i czyszczenie wnętrza urządzenia. To bardzo ważne, ponieważ w urządzeniach znajdować mogą się chorobotwórcze bakterie i drobnoustroje. Zajmujemy się także uzupełnianiem czynnika chłodzącego. Nasz serwis klimatyzacji stoi na najwyższym poziomie, a oparty jest na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Warto zwrócić się do nas nie tylko w przypadku usterek czy awarii urządzenia. Klimatyzację najlepiej poddawać regularnemu czyszczeniu wraz z zakończeniem sezonu. Zawsze jesteśmy do dyspozycji i gotowi do pomocy!

Zapraszamy wszystkie osoby, które myślą o instalacji klimatyzacji, a jednocześnie ich miejscem życia jest Trójmiasto i okolice. Zajmujemy się montażem i serwisem klimatyzacji w takich miastach jak Gdańsk, Sopot, Gdynia i sąsiednie miejscowości. Służymy radą w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia i odpowiadamy na wszelkie pytania oraz wątpliwości. Klimatyzacja jest po to, aby czynić naszą codzienność lepszą – warto z niej korzystać!