fbpx
Zobacz nasz profil na Facebook-u
606 301 800
uslugi@elar.com.pl

Klimatyzacja – montaż w domach, mieszkaniach i biurach – woj. pomorskie

Oferujemy montaż klimatyzacji na terenie woj. pomorskiego (Gdańsk Gdynia, Sopot i okoliczne miejscowości). Montujemy nowoczesne, ciche, energooszczędne i wydajne systemy klimatyzacji w biurach, domach oraz w mieszkaniach, dostosowane do indywidualnych warunków zabudowy (metraż, rozkład pomieszczeń, obecność pozostałych systemów).

Specjalistyczny dobór, montaż i serwis klimatyzacji

Pomagamy dobrać odpowiedni system klimatyzacji, montujemy i serwisujemy poszczególne podzespoły. Zapewniamy bezpłatną wycenę prac, wskazówki na każdym etapie, a także szybkie tempo montażu. Nasza ekipa ma wieloletnie doświadczenie w montażu klimatyzacji każdego typu: od starszych modeli, do najbardziej nowoczesnych urządzeń. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi producentami, oferującymi dobrze znane nam urządzenia. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę podstawowych typów klimatyzacji:

KLIMATYZATORY ŚCIENNE: Klimatyzatory ścienne typu split to najprostsze i najpopularniejsze rozwiązanie. Jednostka centralna montowana jest na ścianie, a część zewnętrzna: zwykle na balkonie, parapecie zewnętrznym, lub na specjalnym wsporniku, montowanym na zewnętrznej ścianie budynku. W sytuacji, gdy nie ma możliwości zamontowania jednostki zewnętrznej na zewnątrz, usadawia się ją w piwnicy lub na dachu.

KLIMATYZATORY PRZYPODŁOGOWE: Klimatyzator podłogowy umieszczany jest w dolnej części pomieszczenia. Jednostka centralna wydmuchuje chłodne powietrze w górę, sprawiając, że na dole temperatura jest wyższa.

KLIMATYZATORY KASETONOWE: Klimatyzator kasetonowy montowany jest w podwieszanym suficie. Jest to rozwiązanie chętnie stosowane w dużych pomieszczeniach biurowych. Zimne powietrze wydmuchiwane jest we wszystkie strony, przez co wnętrza schładzane są równomiernie.

Montaż klimatyzacji: Gdańsk, Gdynia, Sopot – zadzwoń 692 491 067 lub 606 301 800.